Selle kuulsa firma legendaarsed tooted on saanud kuningliku mööbli sünonüümiks.
Need on valmistatud käsitööna, härrasmeestele, parimatest looduslikest/naturaalsetest materjalidest. Alates täidisena kasutatud ususulgedest ja lõpetades jämedakoelise kangaga, põhja all, kvaliteetsest nahast rääkimata.
Pakkumisel on ülimugava, aga samas luksusliku joonega esemed, mis sobivad kasutama/kaunistama ka kõige väärikamaid interjööre.
Komplekt on kasutatud, värvil esineb üksikuid kulumisjälgi, kuid on siiski hästi säilinud. Kui vajutada jõuga patjade alusele kangale, mis katab vedrusid, siis tõuseb see momentaalselt, ilma vähimagi lohu ja jäljeta, jälle üles. Nii korralikud on vedrud ja riie. Selliste klassikaliste ja ajatute stiilide puhul ei loeta kasutusjälgi mingil juhul veaks. Sellist mööblit pärandatakse ka kasutatuna, kui väärisesemeid, põlvest põlve.
Chesterfieldti mööblit kohtab laias ilmas nii kodu- kui ka töökabinettides, samuti pole sel tõsiseid vastaseid klubimööbli hulgas.
Stiil on leidnud matkimist väga paljude riikide mööblivalmistajate poolt.
Inglise asjatundjad pidavat ainult muigama, kui palutakse võrrelda koopiaid ja originaale.
Esemed, mis siin müügil, on olnud ostes väga kallid.
Tegu on algupärase originaalmööbliga. Piltidel on näha ka valmistajatepoolsed markeeringud.
Diivani mõõdud on 90 x 205 cm. Tugitooli laius on 196 cm.