Tingimused

Meie E-POOD ei ole päris klassikaline E-POOD. Osta saab ikka, aga PUUDUB tavapärane OSTUKORV.

Kui klient broneerib toote MEIE koduleheküljel, siis saame aru, et tal on selle toote vastu tõsine huvi ja me loodame, et ta selle asja ka ostab. Siiski ei teki tal selle broneeringuga siduvat kohustust see toode välja osta. Ta võib teatud aja jooksul ka ümber mõelda ja mingeid ebameeldivusi sellega ei kaasne. Üldjuhul kehtib broneering 7 ( seitse ) päeva. Kõrgendatud nõudlusega esemete puhul 3 ( kolm ) päeva. Kui raha pole selle aja jooksul tasutud või vähemalt tasumises kokku lepitud, siis vabastab müüja broneeringu. Erikokkuleppel võib kinnipaneku aeg olla ka pikem.

Kuna mitmed VEEBIPOES pakkumisel olevad tooted on müügis samaaegselt ka meie antiigiäris, siis võib tekkida teinekord võimalus, et soovitud toode on vahetult enne broneeringu tegemist ära müüdud. Alati ei ole koheselt võimalik andmeid uuendada. Püüame selliseid olukordi siiski vältida.

Kui meie postkasti tuleb teade, et mõni toode on kinni pandud, siis kontrollime koheselt kauba olemasolu ja võtame selle kauplusemüügist maha. Vastame teatele ja siis lepime kokku ka maksetingimused. Kui klient soovib ostu eest raha kanda meie pangaarvele, siis konto numbri leiab ta KONTAKT alt. Hiljem saab klient koos kaubaga ka ostu tõendava dokumendi – kviitungi.

Kui raha broneeritud toote eest on laekunud meie arveldusarvele või oleme selle kätte saanud muul viisil, siis ilmub toote kirjelduses olevasse broneeringukasti sõna MÜÜDUD ning kaup eemaldatakse mingi aja jooksul PAKKUMISTE hulgast.

Kirja või telefoni teel lepitakse kokku ka ostule järgi tulemises või transpordiga seonduvates küsimustes. Üldjuhul on meil võimalik hoida suuremaid ostetud asju kaks nädalat ja väiksemaid kuni kuu. Siingi on võimalikud erikokkulepped.

Mitmetesse asustatud punktidesse saame osutada transporditeenust. Kahjuks pole seda üldjuhul võimalik teha tasuta, aga kinnitame, et see tasu on mõõdukas. Näiteks transport suurte esemete veoks Tallinna kesklinna piirkonda ( edasi-tagasi 220 km.) ei ületa 35 €urot. Kauba toimetamine Tartusse ( edasi-tagasi 260 km. ) maksab üldjuhul sama palju. Väiksemate esemete puhul võib see olla ka tunduvalt odavam.

Saadame kaupa ka posti teel. Sellisel juhul on võimalik, et postikuludele lisandub ka mõningane pakkimise- ja saatmisekulu. Seda juhul, kui paki või kirja saatmiseks peab minema spetsiaalselt postkontorisse. Lihtkirja saatmine tavalises ümbrikus maksab 0,5 €. Tavakirja puhul ei saa me kahjuks vastutada saadetise adressaadini jõudmise eest. Samas võime väita, et viimase viie aasta jooksul pole ükski meile või meie saadetud lihtkiri kaduma läinud.

Tule poodi!

Ootame teid E – R 10.00 – 18.00, L – 10.00 – 15.00. Headel ostjatel on võimalik poodi külastada ka väljaspool tööaega. Harva võib meil juhtuda ka tööaegseid sunnitud ärakäimisi.
Kaugemalt tulijatel, palume, võimalusel, helistada ette. E-pood on avatud 24 tundi ööpäevas.