ID: 81668

Aukartust äratavalt kaalukas HÕBEKANDIK, Proov 925 /Sterling , Reed & Barton Tray

See antiikne kandik on valmistatud kuulsas USA  firmas Reed & Barton, mis tegutses aastatel 1824-2015.  Pakkumisel olev ese on pärit ajavahemikust 1889-1915.

Seda ettevõtet loeti/loetakse Ameerikas ja mujal maailmas väga prestiižseks hõbeesemete tootjaks. Näiteks telliti,  väga paljude pretendentide hulgast, tänu kõrgele reputatsioonile, just sellest  firmast  Atlanta olümpiamängude kuld- hõbe- ja pronksmedalid.

Ese on väga heas korras. Mõlgid jt. defektid puuduvad. Nii massiivsele esemele polegi praktiliselt võimalik mõlke tekitada. Kandiku põhjal esineb kohati vanusest tingitud  kriime/kasutusjälgi Need ei tohiks küll kedagi segada. Need on aja jäljed. Koopiad läigivad pealt ja alt. Aga kui  ikka on tõsine soov, siis siis saab loomulikult põhja ka lihvida. Siledate pindade töötlemine pole keeruline ja ei ole kallis.

TOOTE KAAL ON 4141 GRAMMI EHK 4,14 KG.!!!

Toote mõõdud on 50 x 79 cm.

Selle kunstipärase väärismetallist  eseme ostu  võib  kahtlemata käsitleda ka investeeringuna.

NB! Valisime netist ühe oksjonil müüdud R & B serveerimiseseme (kaanega nõu) siin näitamiseks just selle pärast, et see kannab samasugust märki, kui meie poolt  müüdav ese ehk see on siis pärit ajavahemikust 1889-1915.  Nõu kaalus pisut üle kilo ja selle alghind jäi 1000-1500 $ vahele. Ese müüdi ära, aga müügihinna teada saamiseks oleksime pidanud täitma terve ankeedi.

Rääkides hõbeda, kui metalli hinnast, siis oli see osundatud eseme müügiaastal vist isegi kaks korda odavam, kui praegu.

 

Kokkuleppel

    Toote broneerimine

      Lisainfo küsimine